Bilmeniz Gerekenler

Bilmeniz Gerekenler

Açılış Kapanış Saatleri
Tesisimizden 09:00 - 24:00 saatleri arasında açık bölümlerimizden randevu alarak yararlanabilirsiniz.

Masaj ve Bakım saatleri
Hafta içi 09:00 - 24:00
Hafta sonu 10:00 - 24:00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.

Randevu Alma
Kendinize en uygun bakıma randevu almak için bizimle iletişim sayfasındaki yöntemler ile iletişime geçebilirsiniz.

Spa Olanaklarımız
Merkezimizde bay ve bayanlar için ayrı Türk hamamları, Saunalar, Şok havuzları, Tuz odaları, Çamur odaları, Masaj terapi odaları, Novem Spa aile odaları, Cilt bakım odaları, Kuaför, Vitamin bar, Cafeterya bölümlerinden oluşmaktadır.

İptal ve Değişiklik Politikamız
Herhangi bir sebepten dolayı randevunuzda iptal ve değişiklik yapmak istiyorsanız en geç 3 (üç) saat öncesinden Novem Spa resepsiyonuna bildirmeleri rica olunur.

Kıyafet Kuralımız
Novem Spa'da rahatınız için itiyacınız olan peştemal, havlu terlik, şampuan, sabun, bone, saç kurutma makinası gibi vb. tüm ürünler kullanım alanlarında mevcuttur.

Terapistlerimiz
Kendi alanlarında uzmanlaşmış Bay ve Bayan terapistlerimiz mevcuttur. Daha önce tesisimizi kullanmış ve tercih ettiğiniz bir terapistimiz var ise lütfen rezervasyonunuz esnasında belirtiniz.

Sağlığınız İçin
Lütfen randevunuzu oluştururken sağlığınızı etkileyecek özel bir neden var ise (astım, alarji, tansiyon, kalp rahatsızlığı, şeker vb.) belirtiniz.

Değerli Eşyalar
Lütfen değerli eşyalarınızı Novem Spa'ya gelirken yanınıza almayınız. Kaybolması durumunda yönetimimiz bu durumdan sorumlu değildir. 


Üst