Masajlar

Masajlar

Ağrıyan bir omzu ovmak, endişeden kırışmış bir alnın üzerinde ellerimizi gezdirmek hepimizin doğuştan var olan iyileştirici güçtür. Baş ağrısı, uykusuzluk ve stresi tek araçla dindirebiliriz.

Ellerimiz...

AROMATERAPİ MESAJI
Sizin seçeceğiniz bitkisel yaplarla yapılan bu terapi bitki özlerinin kokusuyla ve sıcak mumun verdiği sıcaklıkla birleşerek bütün ağrılarınızdan kurtulmanızı sağlayacaktır.

MEDİKAL MASAJ
Bedeninizdeki ağrılı bölgelerin ve problemli kasların iyileşmesini sağlayan özel kremlerle ve yağlarla uygulanan bu masajla daha iyi bir gece geçirmenizi ve daha rahat bir uyku uyumanızı sağlayabiliriz.

GELENEKSEL BALİ MASAJI
Buharda damıtma yöntemi ile çıkarılmış bitki özleri ve yağlarıyla yapılan bu masaj egzotik havası, kendine özgü baskılarının yanında en önemli özelliği vücudun kendini iyileştirme sürecinin başlatılmasıdır. 

HERBAL THAI MASAJI
Özel olarak ısıtılmış bitkisel yaplar ve sıcak bitki keseleriyle tüm vücuda uygulanan bu terapi sizi hem canlandıracak hem de yenileyecektir.

DELÜX MASAJ
Sağlığın masajla geldiğini düşünenlerden misiniz? O zaman bu paket tam size göre. Tüm vücuda uygulanan her bölgeye farklı teknikle yapılan bu masajımız en uzun masajlarımızdandır.

THAI MASAJI
Asırların bilgi birikimini taşıyan komşu olduğu medeniyetlerin keşfettiği özel tedavi yöntemlerinden doğan pasif yoga olarakta bilinen tüm vücuda uygulanan bir masajdır ve süreç boyunca hiç yağ kullanılmaz.

DİĞER MASAJLARIMIZ;

  • AYAK MASAJI
  • REFLEKSOLOJİ
  • SIRT MASAJI
  • ANTİ SELÜLİT MASAJI
  • SPORCU MASAJI


Üst