Loca Programları

Loca Programları

 

SADECE SİZE ÖZEL GENİŞ VE  KULLANIM ALANLARINDAN OLUŞAN BU BÖLMLERİMİZİN KULLANIM SÜRESİ ALDIĞINIZ HİZMETE GÖRE  BELLİ SAAT ARALIKLARINDA  DEĞİŞMEKTEDİR

GENİŞ SAUNA BÖLÜMLERİ  ŞOK HAVUZLARI MASAJ ODALARI TV KEYFİ JAKUZİ SEANSLARI HAMAM KULLANIMI VE KESE KÖPÜK UYGULAMALARINDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

- ESKPRES PAKETİ
Sauna Kullanımı - Hamam Kullanımı - Havuz Kullanımı - Jakuzi Seansı

Günlük hayatın sizden çaldığı zihinsel ve bedensel enerjinizi yeniden canlandırıp parlak bir zihin ve bedene sahip olmak için uzanın ve kendinizi novem spanın sihirli ellerine bırakarak canlandırıcı spa keyfinin tadını çıkartın. Saunada uygulanacak olan özel altın maskesinden sonra yapılacak olan kese ve köpük masajı uygulamanızın ardından 60 dakikalık sıcak mum masajıyla besliyoruz.

- ANTI AGING TERAPİSİ
Sauna Kullanımı - Hamam Kullanımı - Havuz Kullanımı - Jakuzi Seansı

Detoksun geleneklerimize uygun yöntemini ve şımartılmanın en güzel yolunu bu pakette bulabilirsiniz. Sadece size özel sauna, havuz, hamam ve jakuzili özel localarda yapılacak bu terapide kese uygulaması sonrası kahve ile yapılan masajla kendinizi şımartabilirsiniz. Hawai lomi lomi nui masajıyla devam edecek bu seansınızda 60 dakikalık sıcak yağlarla uygulanan bu masaj sonrası dinlenmeye başlayabilirsiniz.

- "BENİM NEYİM EKSİK" PAKETİ

Gününüzü gün edeceğiniz hamam keyfini 20 dakikalık ayak bakımınızla ödüllendireceğiniz ister sauna ister hamamın tadını tekrar çıkartabileceğiniz paketimizde 75 dakikalık delüx masajımızdan önce kese sonra ise köpük masajınızı almanızı öneriyoruz.

- ZEVK-İ SEFA BAKIMI

Her şey daha yeni başlıyor... Saunada terlemiş de olabilirsiniz. Hamamda içtiğiniz kahvenin de son yudumu olabilir. Ama sizin için hazırlanmış olan kıl keselerle yapılacak olan uygulamadan sonra 75 dakikalık Uzakdoğu masajıyla günün stresini orada bırakacaksınız. Arkasından göbek taşında devam edecek olan bu terapide 15 dakikalık köpük masajınızla hiç bitmeyecek bir arınmayla baş başa kalacaksınız.

- NOVEM RÜYASI

Özel localarda 2 terapis eşliğinde uygulanan bu terapide sauna ve hamam keyfiniz bittikten hemen sonra kese ve köpük uygulaması yapılarak ayak masajıyla başlayan seansınız aynı şekilde 60 dakika boyunca Herbal Thai Masajı ile devam edecektir.

- BUGÜN İŞİM YOK PAKETİ

Masajla arası iyi olanların keyfini çıkartacağı bu terapimizde zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Saunada soda keyfi hamamda göbek taşının sıcaklığını kese köpük uygulamasıyla birleştiriyoruz. Dinlenme alanında manikür ve pedikür uygulamalarınız yapıldıktan sonra 70 dakikalık masajımızla sizi baş başa bırakacağız.

- ROMANTİK AŞIKLAR PAKETİ

Unutulmaz anlar yaşamışlara, bir yenisini daha eklemek isteyenlere ve aşkınızı tazelemenin peşine düşenlere özel bu pektimizde lüxe dair her şey var. Birbirimize sadece teknolojiyi kullanarak zaman ayırabildiğimiz bu günlerde Novem Spa'da aşkın konforunu yakalayın.

Sauna kullanımı, hamam kullanımı, kese ve köpük masajı uygulamasıyla devam eden paketimizde 60 dakikalık masajlarımızdan herhangi birini tercih edebilirsiniz.


Üst